Анонс

 

Євгенія Гембаровська "Буде добре"

 Сьогодні відбулася прем'єра книги Євгенії Гембаровської "Буде добре".

  

   Євгенія Гембаровська багатогранна особистість, цікава жінка та неймовірно талановита людина. Вона і майстриня - вправно вишиває, робить намисто, працює з деревом. Вона і художниця - самотужки створює ілюстрації до власних книг. 

  Книга «Буде добре» містить невеличкі життєві розповіді. Оповідання читаються легко та захоплюють простотою та реалістичністю. Досить своєрідними є невеличкі оповідання-тавтограми, кожне слово яких починається з однієї і тієї самої букви.

  Підтримати та привітати письменницю прийшли: голова літературного об’єднання ім. Івана Маєвського Олесь Ундір, який подарував Євгенії Гембаровській власну книгу, місцева поетеса Галина Максимчук, бібліотекарі міста, родина та шанувальники літературної творчості. Було сказано багато гарних слів та подаровано книг з автографом авторки.

  

  Неймовірно чудовий музичний подарунок зробила працівниця Туристично-інформаційного центру м. Острог Алла Маслянчук, яка виконала дві українські пісні.

Запрошуємо на презентацію книги

  20 липня об 11 год. в приміщенні Острозької центральної бібліотеки відбудеться презентація книги Євгенії Гембаровської «Буде добре».

  Запрошуємо всіх шанувальників української літератури.

Вікенд у бібліотеці

  Сьогодні весело було  на бібліотечній галявині. Дітлахи, їх мами та бабусі і, навіть, собака Люська доєдналися до захоплюючої подорожі країною Казок, яку організувала бібліотекарка Олена Ламах. Разом із ведучими Вікторією Ламах та Юлією Мосніцькою малеча відгадувала загадки, приймала участь у конкурсах та вікторинах, малювала та активно виборювала головний приз – величезну цукерку!

  

 Цікавою була фотозона на галявині книжкових героїв. Кожен учасник заходу міг стати справжнім Карлсоном або приміряти образ Незнайки.

  

  Шквал емоцій викликала галявина «Мрій», де працівники Туристично-інформаційного центру м. Острог влаштували незвичайну екскурсію підземеллями  Острога прямо в парку за допомогою спеціальних окулярів. 

  

  На завершення діти писали свої мрії і ховали аркушики у потаємних місцях, аби вони збулися.

  Дякуємо всім за гарний настрій та чудове часопроведення!

«Життєві стежини моєї родини»

  Нещодавно в Культурному Барбакані м. Острог стартував новий історико-літературний проект «Історія однієї родини», ініційований Острозькою центральною бібліотекою, що реалізується в партнерстві з Відділом культури і туризму м.Острог та Туристично-інформаційним центром м. Острог.

  Острожанка Марія Федорчук розповіла про своє життя та презентувала книгу «Життєві стежини моєї родини», де зібрано матеріал та світлини з життя цілої родини.

  

  Марія Федорчук мріяла бути вчителькою, так воно і сталося. Марія Олександрівна довгий час була директоркою «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 І-ІІ ступенів» комунального закладу Рівненської обласної ради та й дотепер очолює Острозьку міську єврейську общину.

  «Історія моєї родини – це історія міста, історія країни», - розповідає авторка. Книгу Марія Федорчук написала завдяки своїм синам. Володимир запропонував викласти історію родини на папері, а Олександр пообіцяв технічно оформити книгу.

  «Ця книга для моїх дітей та онуків», - коментує відома педагогиня. Але історія життя родини Марії Олександрівни цікава не лише її знайомим та друзям, це величезна дослідницько-історична робота, адже життя цієї родини є невід’ємною, вагомою частиною міста.

  На захід відгукнулося чимало охочих, адже, історія міста формується з історії його мешканців.

  Підтримати Марію Федорчук та послухати родинні історії прийшли її подруги, сусіди, колеги, з якими раніше працювала, бібліотекарі та шанувальники історії, яких зацікавило життя непересічної мешканки Острога. Начальниця відділу культури і туризму виконкому Острозької міської ради Ольга Лозюк привітала авторку із літературним дебютом.

  Було сказано багато гарних слів, згадано безліч життєвих історій та людей.

   Безмежно вдячні Марії Федорчук за зустріч та всім причетним за неймовірну атмосферу!

Запрошуємо на вікенд з бібліотекою

Історія однієї родини

 Острозька центральна бібліотека в партнерстві із Відділом культури і туризму м. Острог та Туристично-інформаційним центром м. Острог представляють історико-літературний проект «Історія однієї родини». Перша зустріч із циклу відбудеться 14 липня об 11 год. в Культурному Барбакані.

  Острожанка Марія Федорчук добре знана в місті педагогиня, довгий час була директоркою «Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2 І-ІІ ступенів» комунального закладу Рівненської обласної ради, голова Острозької міської єврейської общини, яка розповість про своє життя та презентує книгу «Життєві стежини моєї родини», де зібрано матеріал та світлини з життя цілої родини.

Відтворюємо історію разом!

«Запали свічку в душі»

  7 липня відбулася презентація нової книги Галини Шостюк «Запали свічку в душі». Це вже четверта книга письменниці, в якій розповідається про життя мешканців Острозького краю та їх родини. Зокрема, ви можете прочитати оповідки про заступницю міського голови Ольгу Логвін, музейних працівників Світлану та Олександра Позіховських, Анатолія Хеленюка, Острозьку академію та Ігоря Пасічника та багатьох інших знаних острожан.

       Книга має не аби яку історичну та краєзнавчу цінність та буде корисна не тільки для читання, але й для написання рефератів та дослідницької роботи.

  Поділилася авторка і своїми планами на майбутнє. Вже майже готова до друку ще одна книга. 

  Книга з автографом автора уже в нашій бібліотеці. Приходьте, читайте!

Тренінг «Вчинки та їх наслідки»

  Сьогодні на базі Острозької бібліотеки Острозьким районним сектором Центру пробації у Рівненській області було проведено тренінг «Вчинки та їх наслідки» для клієнтів пробації Острозького районного сектору, до проведення якого залучили волонтерку, кандидата юридичних наук, адвоката та медіатора Ольгу Шминдрук.

    

Кава з письменницею

  Запрошуємо поспілкуватися із письменницею, провести гарно час та випити кави. Про нову книгу «Запали свічку в душі», героїв книги та творчу діяльність розповість за філіжанкою кави місцева письменниця Галина ШостюкЗустріч в середу 7 липня об 11 год.

До 25 річниці Конституції України

  З нагоди відзначення 25 річниці прийняття Конституції України, Острозька центральна бібліотека організувала книжкову виставку  «Стабільність Конституції, стабільність Держави», під час якої відбувся показ презентації на тему «Вимрієно поколіннями». В даному заході прийняли участь працівники Острозького РС пробації та суб`єкти пробації, які перебувають на обліку в підрозділі.

  

Page 1 of 43

Графік роботи
----------------------------------
Понеділок вихідний
Вівторок 10-18
Середа 10-18
Четверг 10-18
П'ятниця 10-18
Субота вихідний
Неділя 11-17
----------------------------------
ОСТАННЯ СЕРЕДА МІСЯЦЯ
САНІТАРНИЙ ДЕНЬ

Навчально-тренінговий центр Бібліоміст

Книгарик

Адреса

Україна 
Рівненська обл. 
місто Острог 
вул. Східна, 33 
тел. 03654-23456 
e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Правова допомога

413936
За місяць
Всього
7589
413936

Замкова гора

Музей історії Острозької академії

Освітній навігатор

Острозька районна рада

Сайт Рівненської обласної бібліотеки

Рівненська обласна бібліотека для молоді

РРівненська обласна бібліотека для дітей

Бібліотечна асоціація

Сучасна бібліотека

facebook

OSTROG