Анонс






За звання найкращої змагалося четверо працівниць книгозбірень Острозької ЦСПШБ. Зокрема Катерина Тимощук (Білашівська публічно-шкільна бібліотека), Ольга Крутій (Плосківська публічно-шкільна бібліотека), Антоніна Столяр (Кутянківська публічно-шкільна бібліотека) і Галина Сорочинська (Оженинська публічна бібліотека).
Судили: депутат Рівненської обласної ради Віталій Ундір, начальниця відділу культури й туризму Острозької РДА Марія Кузьмінчук, головна редакторка газети «Замкова гора» Інна Собко, фотограф Олег Коваль, поет Юрій Матвійчук.











В Острозькій районній бібліотеці триває фото марафон «Хвилини бібліо-часу», до участі в якому долучився депутат Рівненської обласної ради Віталій Ундір. Дякуємо за підтримку!
| ---------------------------------- | |
|---|---|
| Понеділок | 08-18 |
| Вівторок | 08-18 |
| Середа | 08-18 |
| Четверг | 08-18 |
| П'ятниця | 08-17 |
| Субота | вихідний |
| Неділя | вихідний |
| ---------------------------------- | |
| ОСТАННЯ СЕРЕДА МІСЯЦЯ | |
| САНІТАРНИЙ ДЕНЬ | |
Joomla gallery extension by joomlashine.com
Україна
Рівненська обл.
місто Острог
вул. Східна, 33
тел. 03654-23456
e-mail:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.