Анонс

 

Книгозбірня відсвяткувала 80-річчя з дня заснування

  26 лютого в Острозькій районні бібліотеці відбулися бібліотечні зустрічі з нагоди відзначення 80-річчя від дня заснування. В стінах книгозбірні зібралися  люди, чиє життя тісно пов’язане із книгою, найактивніші користувачі, щирі та вірні друзі, партнери, ветерани бібліотечної справи, колеги.

  Гостей зустрічали живі інсталяції, літературні герої з відомих книг, ролі яких майстерно виконали: депутат Рівненської обласної ради Віталій Ундір, головна редакторка газети «Замкова гора» Інна Собко та бібліотекарка Ірина Федорчук. Буклети та іменні солодощі роздавала присутнім  Катерина Тимощук.

  

    

  З вітальними словами звернулися до присутніх: заступниця голови Острозької районної ради Надія Дем’янчук, керівник апарату районної державної адміністрації Людмила Козак, голова обласної організації профспілки працівників культури Петро Давидюк, начальниця відділу культури, молоді та спорту Марія Кузьмінчук, екс очільник Острозької районної державної адміністрації Богдан Турович, директор історико-культурного заповідника м. Острог Микола Манько. Ювіляри отримували не лише визнання, але й подарунки.

  

  

  За значний внесок у розвиток Острозької бібліотеки та тривале партнерство почесні відзнаки отримали:  ветеран праці Таїсія Іванівна Карпова, місцевий поет, голова літературного об’єднання ім. І. Маєвського Олесь Ундір, завідувачка науково-дослідного сектору Національного природного парку «Дермансько-Острозький» Оксана Головко, головна редакторка газети «Замкова гора» Інна Собко, найкраща читачка бібліотеки,  директорка Музею книги та друкарства Світлана Позіховська .

  

  

 

  За активну участь у фотопроектах Острозької бібліотеки  солодким подарунком нагороджено Дашу Зінчук та Олега Чайку. 

  Протягом заходу згадувалися  досягнення Острозької бібліотеки. За активну підтримку бібліотечних проектів солодкі подарунки вручено акторам   відеоролику «Книга в кожен дім», що отримав перемогу у спеціальній номінації «Неформатне бібліотечне відео» за результатами Всеукраїнського конкурсу «БібліоКіноФест» від Програми Бібліоміст: Вікторії Ламах, Даниїлу Федорчуку, Тетяні Савчук  та за зйомку і монтаж солодощі отримав Олександр Федорчук. 

  Багато приємних слів та спогадів залишили колеги із міської бібліотеки та міської  дитячої бібліотеки, ветерани, колеги, які колись працювали в Острозькій бібліотеці: Жуковська Віра Михайлівна, Жуковська Ніна Григорівна, Васильчук Світлана Василівна, Оношко Ганна Андронівна, Матвійчук Тетяна Григорівна, Карпова Таїсія Іванівна, Ґедзь Галина Михайлівна.

 

 

  Слова-привітань на адресу книгозбірні чергувалися із музичними номерами, які виконували Тетяна Поліщук, Ганна Столяр та Віталій Хмарук, народний аматорський чоловічий квартет «Оксамит» та створили справжню святкову атмосферу на заході.

  

  Працівники сільських бібліотек району подарували віршовано-музичне привітання, до якого долучились Ольга Крутій завідувачка Плосківської ПШБ,  завідувачка Оженинської бібліотеки Галина Сорочинська,  завідувачка Новомалинської ПШБ Ольга Берковська, директор Будинку культури с. Плоске Олександр Кравцов та активна учасниця масових заходів Тетяна Поліщук. 

  Приємним подарунком для присутніх стала фотосесія від Олександра Федорчука.

  І яке ж святкування без торта? Директорка Острозької централізованої системи публічно-шкільних бібліотек  Ольга Бояр та Таїсія Карпова розрізали торт та запросили до чаювання.

  Дякуємо нашим медіа партнерам: Острозькій районній газеті «Життя і слово» та міській газеті «Замкова гора». 

  Дякуємо всім, що знайшли час та завітали до нас на гостини, дякуємо за вашу щирість та активність,  за теплі  усмішки,  неймовірний позитив та гарний настрій.   Адже, ось уже 80 років ми працюємо для вас!

Графік роботи
----------------------------------
Понеділок вихідний
Вівторок 10-18
Середа 10-18
Четверг 10-18
П'ятниця 10-18
Субота вихідний
Неділя 11-17
----------------------------------
ОСТАННЯ СЕРЕДА МІСЯЦЯ
САНІТАРНИЙ ДЕНЬ

Навчально-тренінговий центр Бібліоміст

Книгарик

Адреса

Україна 
Рівненська обл. 
місто Острог 
вул. Східна, 33 
тел. 03654-23456 
e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Правова допомога

329569
За місяць
Всього
2227
329569

Замкова гора

Музей історії Острозької академії

Освітній навігатор

Острозька районна рада

Сайт Рівненської обласної бібліотеки

Рівненська обласна бібліотека для молоді

РРівненська обласна бібліотека для дітей

Бібліотечна асоціація

Сучасна бібліотека

facebook

OSTROG